Apartman Temizliği Muratpaşa Kepez Konyaaltı
343
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Başarının verdiği güvenle, kurumsal yapısını her geçen büyüten Antalya Anıl Temizlik çalışmalarında sosyal sorumluluk projelerine önem vererek geri dönüşüme kazandırılması konusunda da hassas davranmaktadır. Antalya bina ve apartman temizliği‘nde kalitenin ötesinde özveri gösteriyoruz. Tabi bunu sizlere yaşatmadığımız sürece sözde kaldığını da çok iyi biliyoruz. Temizlik servisi konusunda, profesyonel kadrosu ve yaklaşımıyla alışılmış temizlik hizmetlerini tamamen değiştirerek bugüne kadar almakta olduğunuz temizlik hizmetlerini sorgulamanızı sağlayacak.

Şirketimiz Antalya’da bir ilki başlatarak apartman temizliğinde görevlendirdiği personelin tamamını sigortalı olarak çalıştırarak apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Antalya Bina ve Apartman Temizliği

Apartman temizliği hemen hepimizin apartmanının ortak sorunudur. Kimi zaman yapılan temizlikten memnun kalınmaz, temizlik yapıldı mı, yapılmadı mı belli değil… bu nasıl temizlik böyle, bütün tozlar duruyor? Ne camlar silinmiş, ne asansör temizlenmiş…, posta kutusundaki reklam etiketleri haftalardır temizlenmemiş… dediğinizi duyar gibiyiz. Kimi zamanda yerine personel bulmak bir hayli vaktimizi alacağı ve geleninde ötekinden bir farkı olmayacağına olan inancımızla aldığımız mevcut temizlik hizmetine kanaat ederiz. Temizlik aksaklıkları en çok dairelerden gelen şikayetler sebebiyle yöneticilerin önünde sorun olarak durmaktadır.

Tabi kullanılan temizlik malzemelerinin kontrolünün yapılamaması ya da biten malzemenin alınması için harcadığımız vakitte cabası. Bir yandan da Apartman temizliğinde görev alan kişilerin yeterince araştırılmadan işe alınmaları, herhangi bir şirkette kayıtlarının bulunmaması ve adres belirsizliği nedeniyle can ve mal güvenliğimiz tehdit altında bulunmaktadır.

Tüm bu gözlemlerimiz, sektörde profesyonel temizlik hizmeti sunacak bir firmaya olan ortak ihtiyacı ortaya koymaktaydı. Bu ihtiyaçtan hareketle şirketimiz Antalya Anıl Temizlik , alışagelmiş temizlik hizmetleri yerine apartman danışmanınız olarak tüm sorunlarınıza çözüm üreterek hayatınızı kolaylaştırmayı, paranızın ve beklentilerinizin tam karşılığını almanızı hedeflemektedir.

Şirketimizin Apartman Temizliği İşleyişi;

Sözleşme imzalanan apartmanların detaylı temizlik yapılarak devir alınmaktadır. Periyodik temizlik günlerinde detay temizlik uygulamaları (aşağıda yer verilmiştir) apartmanın o haftaki temizlik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dönüşümlü olarak yapılmaktadır.

Temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını şirketimizce sağlanmaktadır. (Temizlik yapılacak yüzeyin özelliğine uygun malzeme kullanılmaktadır)

Detay Temizlik Uygulamaları; Daire kapılarının dıştan silinmesi, Posta kutularının tozlarının alınması, Merdiven korkuluklarının ayrıntılı silinmesi, Camların silinmesi, Paspas temizliği, Örümcek ağlarının alınması, Apartman giriş kapısı ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketlerinin temizliği, Elektrik, Doğalgaz, Su sayaçlarının ve dolaplarının temizlenmesi, Yangın dolaplarının temizlenmesi, Çimlerin kesilmesi ve bahçe budama işlerinin yapılması, Her hafta temizlik günlerinde mıntıka temizliğinin yapılması, Her temizlik sonrası apartmanın parfüm yapılması, Ortak kullanım alanlarındaki patlayan ampullerin ücretsiz olarak değiştirilmesini kapsamaktadır.

Anlaşma sağlanan rakam ile 1 (Bir) yıl çalışma garantisi verilmektedir.

Ekibimiz, temizlik başlama-bitiş saatleri ve apartmanınızda gerçekleştirilmiş olan temizlik detaylarının yer aldığı raporu her hafta düzenli olarak apartman yöneticisine teslim etmektedir.

Yaşadığınız Apartman ne kadar temiz, Hijyenik bir temizlik yapılıyor mu, Apartman temizliğini nasıl yapıyoruz?
Bizi arayın detaylı bilgileri sıcağı sıcağına alın ne dersiniz?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Anıl Temizlik