Koltuk Yıkama Muratpaşa Kepez Konyaaltı
387
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Evler, ofisler ve iş yerleri zamanın en çok geçirildiği mekanlardır.. Dolayısıyla bu mekanlarda sıklıkla kullanılan eşyaların başında koltuklar, koltuk takımları, köşe koltukları, berjer koltuklar geliyor. Devamlı olarak herkes tarafından oturulan ve sık kullanılan bu eşyaların temizlenmesi hem sağlık hem de eşyanın uzun ömürlü olması açısından önem taşımaktadır. Koltuklar ve koltuk takımları genellikle kumaş tarzında yapıya sahip olmasından ötürü çok çabuk kirlenir, bakteri oluşturur, toz tutar ve deformasyona yol açabilir. Üzerinde uzun zaman geçirilen bu eşyalar insan sağlığını etkileyen durumlar oluşturmaktadır. Antalya Koltuk Yıkama

Özellikle çocuklar için oldukça dikkat edilmesi gereken önemli konuların başında gelmektedir. Koltuklarda oluşan bakterilerin yok edilmesi konusunda pek çok deterjan ve kimyasal temizlemeler vasıtasıyla silinerek giderildiği yolundaki uygulama yöntemleri başlı başına yanlış düşünce tarzlarından biridir. Koltuk ve koltuk takımları kesinlikle muhtelif periyotlarda yıkatılması gerekmektedir.

Antalya Anıl Temizlik” tüm bu olasılıkları ortadan kaldırmak, sizlere sağlıklı ve temiz oturma imkanı sağlamayı bir görev biliyor. Ev hanımlarının en büyük sorunu olan koltuk yıkama profesyonel ekibimiz ve tam donanımlı makinelerimizle bu hizmeti kapınıza getirmeyi mesleki bir gereklilik olarak kabul etmektedir.

Antalya Koltuk Yıkama ve Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Antalya Anıl koltuk ve halı yıkama kullandığı makine ile koltukları temizlerken vakumla içerisine birikmiş toz ve mikropları çekerek tertemiz olmasını sağlar. Koltuklarınızda leke ve kirden eser kalmaz. Neredeyse ilk günkü temizliğine kavuşur. Koltuk yıkama hizmeti almak için firmamızı arayarak hizmet talebi oluşturabilirsiniz, profesyonel ekibimizle koltuk yıkama için müsait olduğunuz gün saati belirleyip aynı gün saatte hizmet vermek üzere personelimiz sizi ziyaret eder. Ekibimiz gerekli tüm makine ve ekipman ile mekanınıza gelir. Müşterilerimizin en çok sorduğu soru : “koltuklarım ne kadar sürede kurur” koltuklarınız yıkandıktan sonra profesyonel makine ile vakumlama yapıldığı için biraz nemli olacaktır, kuruması hava koşullarına göre değişmekte olup yaz aylarında çok kısa sürede kurumaktadır.

Koltuk Nasıl Temizlenir? Açık renk koltuk lekeyi ve kir çok kolay gösterir.  Bu sebeple sık sık temizlenmeleri gerekir. Kir ve lekeler kumaşa nüfuz ederek açık renk koltukların renginin değişmesine sebep olur. Kullanım dolayısıyla da koltuk rengi solabilir. Açık renk koltuk mikro fiber, pamuk gibi kumaşlarla temizlenebilir.

Malzemeler; Sıcak su ve su tası, Yumuşak beyaz pamuk bez, Temiz açık renkli bir sünger, Hafif sıvı bulaşık deterjanı, Beyaz sirke, Karbonat ve Boraks

Temizlenişi; 2 bardak sıcak su ile 1 çorba kaşığı sıvı bulaşık deterjanını bir kabı içine koyun. Malzemeler köpürene kadar karıştırın. Sıcak su, lekelerin çıkarılmasında daha etkili olacağından karışımı soğumadan kullanmalısınız. Antalya Koltuk Yıkama

Pamuk bir bezi hazırladığın karışıma batırın. Bu işlem için beyaz bir pamuklu bez kullanmalısınız, aksi taktirde kumaşın rengi koltuğa geçebilir. Karışıma batırdığınız beyaz pamuk bezin fazla suyunu sıkın. Koltuğunuzu bu bezle ovarak silin. Sildikten sonra sabunlu karışımın kumaşa iyice işleyebilmesi için 10 dakika bekleyin.

Ardından durulamak için temiz bir bezle koltuğu tekrar silin. Bu işlemi koltukta hiçbir tortu kalmayana kadar sürdürün. Aksi durumda kalıntılar kumaşta leke oluşturur.

Eğer hala leke varsa sıcak su ve temiz bir bezle lekeleri ovun. Suya çeyrek bardak beyaz sirke ve bir yemek kaşığı karbonat ilave edebilirsiniz. Ardından temiz bir bezle lekeli bölgeyi durulama yapmalısınız. Koltuk yıkamak ve temizlemek için boraks bazlı temizleme tozu da kullanabilirsiniz. Bu işlem için de boraksın kullanım kılavuzunu okumalısınız. Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Dış Cephe Temizlik ile ilgili hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Anıl Temizlik