Halı Yıkama Muratpaşa Kepez Konyaaltı
565
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Antalya Halı Yıkama

Antalya halı yıkama temizleme hizmetimiz ile halılarınızı evinizden alıp ücretsiz servisimizle tekrar evinize teslim etmekteyiz. Halıların kirleri ile bizler uğraşırken sizde ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. İşini seven ve uzman personelimiz ile halılarınız ilk günkü gibi ter temiz olsun. Antalya Halı Yıkama Servisi hak edilen emeği sizlere vermekten gurur duyar. Evlerimizin hem dekorasyon anlamında hem de ısıyı muhafaza anlamında en temel eşyalarından halılarımız eski usul insanların imece usulü yaptığı gibi yıkanma yapılmamaktadır, ama biz bu işi sizler için hem de en yeni teknik ve hijyene önem vererek yapmaktayız. Her marka halının türüne ve talimatına göre bilinçli temizlik yaparak halıları yıpratmıyoruz.

Antalya’da Halı Yıkama Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Bu işe başlarken halı yıkama bir sanattır düşüncesi ile başladık. Kullanılan şampuanları, diğer leke ve kir çıkarıcıları sizlerin sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak seçiyoruz. Kurutma aşamasını özel tezgahlarda ve kapalı temiz bir alanda yapıyoruz. Bazı işletmeler gibi boş bir arsaya kurulan düzenekler ile kötü ortamın tozunu mikrobunu halınıza ekleyip size teslim etmiyoruz, sizlerin sağlığını düşünerek yola çıktığımızdan dolayı yıkama, kurutma ve teslimat aşamasında ekstra özen göstererek hizmet veriyoruz.

Biliyorsunuz evimizde ki halılar bir sürü bakteri barındırmaktadır. Bu da üzerinde gezen, emekleyen bebeklerimiz için çok büyük tehlike arz etmektedir. Bunu, saf dışı etmek için ne yapabiliriz? Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kapınıza teslim hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.

Sağlıklı Ev Ortamı İçin Halı Temizliğinin Önemi

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bu aşamada yılların tecrübesiyle, firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip, Halının; hijyeni, kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır. Fabrikamızda yıkanan halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.

Toz Dolabı Aşaması; Yıkamadan önce toz dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

Otomatik Bant Sistemi; Bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde el değmeden yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır. Halı, durulanır ve vakum işlemi yapılır.

Santrifüj Aşaması; Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Sıkma işlemi, rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

Brülörü Sistemi; Kurutma odasına alınır ve kuru kısa bir sürede brülör ile kurutulur.

Kontrol ve paketleme; Kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatayına taranır, paketleme makinesinde paketlenir ve zaman kaybetmeden evinize servis aracımız ile teslim edilir.

Tam Otomatik Yıkama; Halılarınızı En hijyenik ortamda tam otomatik makinelerle özenle yıkıyoruz.

Antalya Halı Yıkama ve Halı Yıkama Servisi ile Daha Garantili

Anıl halı yıkama özenle halılarınızı yıkayarak size bu hizmeti gayet güzel bir şekilde vermektedir. Evinizden aldıkları halıları yıkayıp kurutarak gene evinize kadar teslim etmektedirler. Şehrinizde bulunan halı yıkama firmaları sizin için en güzel hizmeti vermeye adaydırlar. Halı çeşidi ne olursa olsun itina ile özel makineler aracılığında yıkanarak kurutma işlemine tabi tutulmaktadır. Şık kokusu ile paketlenmiş halde belirttiğiniz adresinize teslim edilerek onayınız alınmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız her zaman bu şekilde devam edecektir.

Yüksek Yıkama Kapasitesi, Profesyonel ve Deneyimli Genç Kadromuzla, Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz

Kaliteli ve Hızlı Servis; Kaliteli ve hızlı hizmeti prensip edinmiş olan firmamız halılarınızı en kısa sürede evinizden alıp yıkama işlemleri sonrası size teslim ediyor. Otomatik kurutma işlemi yapılarak kurutulan halıların hava alma işlemi yine tam otomatik makinelerle gerçekleştirilmektedir. Anıl temizlik halılarınızı hijyen kurallarına uygun ve titizlikle halılara zarar vermeden renklerini solmadan doğru ve etkin tekniklerin yanı sıra kullanılan en yeni temizlik ürünlerini tercih eder ve kullanır.

Yukarıda yapılan hizmet açıklamasında şaka yapmıyor, işimizi severek ve gerçek anlamda yapıyoruz.

Antalya’da hangi bölgelere hizmet veriyoruz?

Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı ve Döşemealtı ilçelerinin tamamına hizmet sunmaktayız…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Halı yıkama işiniz var, hızlı ve en ekonomik nasıl halı yıkama yaptırabilirim diyorsunuz? Minimum maliyet maksimum hizmet anlayışı ile Halı Yıkama fiyatlarımızı detaylı bir şekilde hazırlanmaktayız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Antalya Muratpaşa Konyaaltı Kepez Güzeloba Lara ve Döşemealtı bölgesinde halı yıkama işlerinizde teslim alma ve yıkama sonrası teslimat şekilleri hazırlanmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen arayın… Temizlik ile ilgili çözüm üretmek bizim işimiz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Anıl Temizlik