Hizmetler

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için varız.

Antalya başta olmak üzere yakın il ve ilçelere de, halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Antalya başta olmak üzere yakın il ve ilçelere de, ofis temizlik hizmeti veriyoruz.

Antalya başta olmak üzere yakın il ve ilçelere de, ev temizlik hizmeti veriyoruz.

Antalya başta olmak üzere yakın il ve ilçelere de, Dış Cephe Cam Temizliği hizmeti veriyoruz.

Antalya Temizlik Şirketi Farkını Yaşayın

Antalya Temizlik Şirketi olarak birçok şubemiz ile bölge sakinlerimize üstün hizmetlerimizi sunmaktayız. Antalya sakinlerimiz asla başka firma arama ihtiyacı hissetmezler. Sorunsuz hizmet almak için bir telefon açmanız yeterli, gerisini bize bırakın. Başta halı yıkama hizmeti olmak üzere, ofis temizliği hizmeti, ev temizliği ve dış cephe cam temizliği gibi hizmetleri kalitemizle beraber sizlere sunmaktayız. Temizlik şirketimiz uzun yıllara dayanan temizlik hizmeti bilgi ve birikimi ile, işin durumuna göre profesyonel ekibi ile, kendisinden hizmet talep eden bireysel müşterilerine tam zamanlı ve ya part-time olarak hizmetlerini sunmaktadır.

Antalya Temizlik Firması, Antalya başta olmak üzere Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı ve Kepez’de resmi ve yarı resmi kurum ve kuruluşlara kurumsal temizlik hizmetleri vermektedir. Yetişmiş uzman kadrosu ile tam zamanlı mesai anlayışında kurumların her türlü temizlik sorununa çözüm üreten temizlik şirketimiz güçlü referansları ile, onların asli işine destek olan hızlı temizlik çözümleriyle başarılarına katkı sağlamaktadır. Referanslarımız ve hizmet ağımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

Antalya Temizlik Şirketleri olarak; çeyrek asırlık edindiğimiz tecrübe ve birikimler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak tüm müşterilerimize öncelik tanımaktayız. Hizmet tekliflerimizi hazırlarken, firmanızın belirli ihtiyaçlarını göz önünde tutup bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri tasarlıyor ve programlıyoruz. Sizlerin yaklaşımında bu açılımları ve tasarımlarınızı daha da genişletmeyi ve netleştirmeyi umuyoruz.

Temizlik Hizmetleri  ile Antalya Temizlik  Şirketleri Her Zaman Sizlerin  Yanında

Hizmet sistemimizin temel amacı müşterilerimize güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik edilmesine yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır. Antalya Temizlik Şirketleri hizmet sistemimizin daha etkin olması açısından modern ve çağdaş araç gereçlerin kullanılması öneminin bilincindeyiz.

Halı yıkama temizliği alanında Antalya Temizlik Şirketi firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır. Profesyonel halı yıkama sistemlerimiz ile halılarınızın derinlemesine yıkanmasını sağlayarak istenmeyen kir ve bakterilerden arındırıyoruz. Halı yıkamada uzman kadroyuz.  Mekânların önemli bir parçası olan, halılarınız zamanla kirlenmekte olup temizlenmesi gerekmektedir. Ancak bu temizlik çok önemli bir sorun teşkil etmektedir. Halı Yıkama Temizlik Şirketleri; bu bilinçle tüm halılarınıza, hijyenik bir şekilde modern makinalarla ve aletlerle halı yıkama hizmetini gerçekleştirmektedir. İlk bakışta daha çok evsel ihtiyaç görülen halı temizliğine her türlü ortamın ve işletmenin ihtiyaç duyduğu gözlemlenmektedir. Bazı yeni yapılarda ve mimaride halıdan uzak durulmaya çalışılsa da ortamın sıcaklığı ve rahatlığı bakımından halıların genel kanısı vazgeçilmezliğidir.

Ofis temizlik şirketi olarak firmamız nitelikli ofis şirket temizliği adına ofis içi bakteri imha uygulamaları, ozon ile koku giderme uygulamaları, rutubet ve nemi önleme uygulamaları, ofis zeminlerini iyileştirme hizmetleri gibi bir yığın hizmeti tüm müşterilerimize sunmaktadır. Yaklaşık 25 yıldan bu yana bizimle çalışmaya devam eden şahıs müşterilerimizin ve kurumsal firmalarımızın referanslarımızı istemeyi unutmayınız. Antalya Temizlik Şirketleri firmamız ve çalışanlarımız sizlerin ofis içerisinde hijyenik bir ortamda çalışabilmeniz için destek vermektedir. Çalışan personelimiz tarafımızdan dikkatli bir şekilde seçilerek herhangi bir şekilde sizlerden olumsuz geri dönüş almamak için belli bir eğitimden geçirilmektedir. Sizlerden aldığımız herhangi bir olumsuz geri dönüşte de personellerimiz uyarılmakta ve tarafımızdan sürekli takip edilmektedir. Ofis temizliği için işyerinize gelmesi için organize ettiğimiz personeli sıklıkla denetlemekte sizlerden şikâyet alınmasa bile her zaman daha iyi olmaları için uyarılmaktadırlar.

İhtiyacınız olan her yerde, ev temizliği hizmeti kapsamında ev, daire ve villa temizliği hizmetlerimiz mevcuttur. Antalya Temizlik Şirketi firmamızın gönderdiği ev temizlik personellerinin gerçekten bu işi yapıp yapamayacağına dikkat ederek, özenli, düzgün ve güvenilir personeller göndermektedir. Ev temizliği yaparken cam çerçeveden zemine, koltuktan halıya, duvardan peteğe tüm ayrıntılar önemlidir. Ev temizlik sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız, modern mesken temizlik makineleri, temizliğin yanı sıra hijyeni ve dezenfeksiyonun gerçekleştiği başarılı çalışmalar, koku nem giderici uygulamalar, inşaattan çıkmış daire kaba temizliklerinin yapılması, zarar görmüş zemin temizlik işleri gibi ortam iyileştirmeye münhasır birçok yenilemeler yapmaktadır. Bütün bu yeniliklere rağmen ekonomik ücret tabloları ile müşterinin karşısına çıkılarak sürümden tasarruf amacına gidilmektedir. Sonuç olarak ev temizliği arayışına giren hizmet alıcı, daimi süreçte de sabit ev temizlik firması ile çalışmış olmanın huzurunu yaşamaktadır.

Dış cephe cam temizliği firması olarak plaza ve binaların düzgün temizlenmemesi neticesinde kötü görünüm oluşturduğuna zaman zaman hepimiz şahit olmaktayız. Dış cephe cam temizleme işi yapabilen temizlik firmalarının, cam silici personellerin uzmanlığı yanı sıra ticaret odası başta olmak üzere iç yapısında alacağı bir yığın belge mevcuttur ve dikkat etmesi gerekli unsurlar hayli fazladır. O da dış cephe cam temizlik hizmeti alıcısının direk ekonomiyi önde tutarak firma uzmanlığı dallarını sorgulamasından kaçınmasıdır. Tecrübemiz bize göstermiştir ki her temizlik firması cam ihtisasına sahip değildir. Cam ihtisası kadar bu iş için kullanılan alet ve teknolojinin önemi ve firma bünyesinin bu işin kalitesini oluşturma yeterliliğinin hassasiyetle incelenmesi gerekir. Biz Antalya Temizlik Firması olarak tüm firma ve personel belgelerini istediğiniz takdirde tarafınıza sunabilmekteyiz.

Yorumlar kapatıldı.

Telefon
Konum