Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya temizlik şirketi olarak genel temizlik konularında profesyonel ekibimizle ekonomik hızlı ve memnuniyet garantili hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız. Başarının kendiliğinden gelmediğini emek gayret ve doğrulukla olduğunu çok iyi biliyoruz. Temiz çevre güzel ve sağlıklı yaşam demektir. Ev temizliğinde amacımız hijyen sağlamaktır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda temizlik hizmetlerimizi genellikle periyodik olarak gerçekleştirmekteyiz.

Yenilikçi bir anlayışı benimseyen her konuda öncü olmayı başaran Anıl halı yıkama firması son teknoloji ile birleşen makineleri kullanmasıyla müşterilerine iyi bir hizmet vermeyi en büyük görevi olarak görmüştür. Haftanın her günü hizmet veren müşteriyi mağdur etmeme potansiyeli yüksek olan firma başarılı işlere imza atmıştır. Halı temizliğin de insan sağlığını ön planda tutan sağlıklı ve hijyenik bir hizmet vermeyi ön planda tutmaktadır. Verdiği hizmetin ekonomik koşullar konusunda da uygun fiyatlandırmalara sahip olan firmamız müşterilerinin memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.

Anıl Halı Yıkama hizmetleri olarak genel felsefemiz, “nitelikli personel nitelikli hizmet anlayışı”dır. Bu felsefe çerçevesinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını anlamaya çalışır ve sahip oldukları ürüne göre, onlara çözümler üretmeye gayret ederiz. Yıllardır verdiğimiz hizmet anlayışı da bu düşünce yapısı ile şekillenmektedir.

Anıl Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimizin temizlik ile ilgili tüm konularda tek muhatabı olabilmektir. Bu sayede sizlerin aklında yapmış olduğumuz işlerdeki kalite ile temizlik dendiğinde Anıl temizlik olarak kalabilmek için tüm gücümüz ile çalışmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için personel seçimimizi özen ile yapmakta, personellerimizin tüm yasal haklarını sağlamakta aynı zamanda branşları ile ilgili özel eğitimlerden geçirmekteyiz.

Firmamız ev temizliğinden, fabrika temizliğine yat temizliğinden iş yeri temizliğine kadar birçok kolda hizmet vermektedir. Temizlik ve halı yıkama konularında her türlü talebinizi gönül rahatlığı ile iletebilirsiniz.

Sizin için her zaman bir çözümümüz vardır. Sektörde başladığımız günden bu yana göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı tüm müşterilerimize ve personelimize teşekkür ederiz.

Antalya Anıl Temizlik Hizmetleri

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.